Кава другий за важливістю після бензину продукт у світовому торговельному обігу.

Природно, що така популярність напою – привід для численних досліджень, що доводять то користь, то шкоду від кави, а той зовсім несподівані речі. Ми вирішили зробити огляд найцікавіших і часом суперечливих на наш погляд фактів про каву.

Кава – це наркотик?

Головне, в чому звинувачують каву – це в можливості виникнення наркотичної залежності від неї. Багато лікарів дотримуються думки, що кофеїн – це наркотик, який може викликати серйозну психологічну і фізичну залежність. Інші вважають, що каву можна порівнювати з шоколадом. І кава, і шоколад збільшують рівень гормону щастя – серотоніну, який діє на центри задоволення в головному мозку. Однак до категорії наркотичних речовин каву віднести все ж не можна. Лікарі вважають, що будь-які наркотики повинні володіти трьома властивостями: викликати звикання (тобто для досягнення ефекту, дозу потрібно постійно збільшувати), а також психологічну та фізичну залежність. Кава ж задовольняє лише одній з цих вимог: вона дійсно може викликати фізичну залежність (при повній відмові від кави у багатьох спостерігається головні болі, сонливість, загальмованість, розсіяність, дратівливість і нудота). Але ці явища швидко минають, а тому припинити пити каву можна в будь-який момент.

Що занадто – то не здраво!

І все ж абсолютно нешкідливим напоєм каву назвати не можна. Лікарі не рекомендують її пити людям з ішемічною хворобою серця та атеросклерозом. Не рекомендується вона і при захворюваннях нирок, а також при підвищеній збудливості, безсонні, гіпертонії і глаукомі. Крім того, не варто пити каву дітям і літнім людям. Якщо 2 чашки кави в день можуть зняти втому, поліпшити увагу, збільшити швидкість реакції і фізичну витривалість, то великі дози (для кожної людини вони свої), навпаки, викликають підвищену дратівливість і нервозність.

Кава і серце

Багато вчених стверджують, що зловживання кавою може істотно збільшити ризик серцевих захворювань. Так, якщо ви випиваєте в день більше 6 чашок кави, то ризик серцево-судинних захворювань збільшується у вас на 71%.

Кава і тиск

Якщо у вас підвищений артеріальний тиск (гіпертонія), то кавою вам краще не зловживати. Але ось чи може кава підвищити тиск у здорової людини? Хоча цей факт поки залишається спірним, мабуть, підвищитися воно все ж може. Але лише на короткий час, та й то лише з непривички. У тих, хто постійно п’є каву, цей ефект зникає.

Кава без кофеїну

Кава без кофеїну дуже популярна серед любителів кави, які побоюються за свою серцево-судинну систему . Проте, дослідники стверджують, що кава без кофеїну сприяє утворенню «поганого» холестерину, що утворює атеросклеротичні бляшки на стінках судин.

Чи допомагає кава думати?

Більшість вчених сходяться на тому, що кава дійсно може підвищити працездатність, зняти втому і стимулювати розумову діяльність. За все це відповідає кофеїн, який покращує кровопостачання головного мозку. У чашці кави його зміст приблизно 90-150 мг. Крім того кофеїн знижує апетит і збільшує загальний обмін речовин, що сприяє розпаду жирової тканини.

Кава з цигаркою. Разом шкідливіше?

Не всі любителі кави – курці і не всі курці люблять каву. Однак, якщо пристрасть до кави і цигарок в однаковій мірі присутні, то, як правило, вживаються вони разом. Що ж дає таке поєднання? Вважається, що поєднання кави і тютюну разом дають більшу залежність, ніж окремо. Стає складно вживати одне без іншого. Хоча це, звичайно, спірне питання. Теоретично курці можуть дозволити собі випити ароматного напою більше, ніж некурящі без небезпеки передозування кофеїном, нікотин його руйнує і через пару годин після чашечки кави, кофеїну в організмі курця не залишається. Є дані про те, що поєднання кави і тютюну істотно знижує ризик захворіти хворобою Паркінсона (для курців це актуально ) істотно зменшується.


Сублімована кава

На жаль, справжню каву в зернах ми п’ємо не часто. Зазвичай під словом «кава» мається на увазі баночка з його розчинною аналогом. На жаль, по своєму смаку і аромату вона дуже віддалено нагадує справжню каву. До речі, навіть винахідник розчинного напою швейцарський хімік Макс Моргенталлер вважав це своєю великою творчою невдачею.

Багато хто чомусь переконані, що кофеїну в розчинній каві менше. Так от, все якраз навпаки! Розчинна за цим показником значно обганяє каву в зернах. Причому, чим якісніша і дорожче розчинна кава, тим більше в ній кофеїну. Саме через це лікарі все ж рекомендують пити його якомога рідше, віддаючи перевагу справжній каві, звареній за всіма правилами. І смачніше, і для здоров’я корисніше