Біоенергетики стверджують, що традиційна українська вишиванка має властивості лікувати й гармонізувати енергетичну оболонку людини та захищає її від впливу навколишньої енергетичної дезінформації! 

Цікаво, що про це знали ще наші пращури, котрі мали такі знання, які ми сьогодні доводимо науковими дослідженнями та логічними міркуваннями. Вони вірили, що вишиванка справді вміє лікувати та творити гармонію.

Вишиванка в усі часи вважалась найкращим оберегом людини від злих духів та лихого ока. Це не просто одяг або прикраса. Це справжній таємничий символ, який мовою своєї вишивки передавав побажання до сімейного щастя, благополуччя, миру та захисту тієї людини, що її вдягала. Українську вишиванку називають «молитвою без слів», «святим покриванням», яке найближче до людського тіла

Науковці стверджують, що у своєму національному вбранні народ кодує своє щастя і свою долю. Орнаменти на українській вишиванці несуть у собі інформацію про існування в нашому біополі певних гармонічних складових. Біоенергетики це пояснюють так: «Вібраційна спіраль орнаменту надає йому коливальний контур, що узгоджує природні коливання як електромагнітного поля людини загалом, так і окремих її органів з електромагнітним полем Землі, а через нього — з іншими полями Всесвіту».

Також важливо знати, що значення мають не тільки правильні орнаменти з їх сакральним змістом, а й душевний стан людини в момент вишивання оберега. Вона повинна мати світлі думки та позитивні емоції.

Таким чином можна сказати, що українська вишиванка - це мова нашої підсвідомості, на якій спілкується з нами Всесвіт. Це найголовніший оберіг кожного українця, що захищає та лікує краще, ніж будь-які сучасні ліки. Це наш зв'язок зі Всесвітом та наша молитва до Бога.