через борги водоканалів і водоводів за електроенергію.

Незважаючи на гарантії та обіцянки, найбільші водопостачальні підприємства Дніпропетровської області не виконують свої договірні зобов'язання перед енергопостачальником та продовжують накопичувати заборгованість за спожиту електроенергію. Сумарний борг водоканалів Дніпропетровської області сягнув понад 822 млн. грн і становить 97% від суми загальної заборгованості. Розмір боргів загрозливий для енергетики, тому діючи строго відповідно до законодавства України, ДТЕК Дніпрообленерго змушений застосовувати кардинальні заходи і почати обмежувати поставку електроенергії даним підприємствам-боржникам з 26 листопада 2015 року.

Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Більше місяця тому , було проведено нараду під керівництвом першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Кужмана, де був підписаний новий протокол про співпрацю і отримані гарантії щодо поліпшення стану розрахунків водопостачальних підприємств-боржників. Енергокомпанія розуміє фінансові труднощі водоканалів, тому на першому етапі не вимагає виплати старих боргів. Але відповідно до отриманих домовленостей, рівень розрахунків всіх водоканалів за поточними платежами повинен був бути від 83 до 100%. За фактом водоканали розрахувалися з енергокомпанією, незважаючи на гарантії обласної адміністрації, від 43% до 77%. Тобто знову нарощують борги»,– йдеться в повідомленні.

Загальна заборгованість водоводу «Дніпро-Західний Донбас» перед ДТЕК Дніпрообленерго за використану електроенергію перевищила 102.13 млн. грн.
Заборгованість КП «Павлоградводоканал перевищила 1,2 млн. грн.

У зв'язку з невиконанням зобов'язань по оплаті заборгованості, з 26 листопада 2015 енергопостачальна компанія ДТЕК Дніпрообленерго змушена буде застосовувати обмеження подачі електроенергії підприємствам-боржникам. Про це своєчасно проінформовані керівництво підприємств і місцеві органи влади.

Юридические услуги