Триває програма Данської Ради у справах біженців (DANISHREFUGEECOUNСIL) з підтримки розвитку бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та постійних жителів Дніпропетровської області, сім'ї яких постраждали від конфлікту.

На сьогоднішній день профінансовано понад 150 бізнесів, які продовжують успішно розвиватися. Ще понад 100 грантів у розмірі від $ 250 до $ 1000 очікують мікро-бізнеси, яким потрібна допомога.

У програмі можуть брати участь:

  • внутрішньопереміщені особи, які хочуть відновити втрачений або мають діючий бізнес, що потребує розширення;
  • постійні жителі Дніпропетровської області, які є приймаючими сім'ями для переселенців або сім'ї яких постраждали від конфлікту (загибель, отримання інвалідності, втрата бізнесу, у зв'язку з виниклим конфліктом)

Для участі в програмі, необхідно заповнити заявку.

Для внутрішньо переміщених осіб за адресою:

  • http://goo.gl/forms/PlkF8Tah5l

Для постраждалих від конфлікту жителів Дніпропетровської області:

  • http://goo.gl/forms/sLnCIosY28

Розгляд заявок відбувається на конкурсній основі. Виділення грантів здійснюватиметься виключно для відновлення втраченого або розширення діючого мікро бізнесу.
Додаткову інформацію можна отримати за тел:
093 076 03 07 та 073 407 07 57

Довідка

Данська Рада у справах біженців – гуманітарна, неурядова організація, заснована в 1956 році, яка сприяє вирішенню проблем біженців, внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфліктів населення в Україні і більш ніж 30 країнах усього світу.

Юридические услуги