З 25 по 27 листопада 2015 року в Дніпропетровську перебуватиме Єрусалимська чудотворна ікона – Плащаниця Божої Матері з Гефсиманського подвір'я, яка відвідує міста нашої країни з хресним ходом за мир «Україна під Покровом Богородиці".

Зустріч святині світового Православ'я відбудеться 25 листопада о 13:00 в Іоанно-Златоустівськім храмі смт. Ювілейне (ж / м «Золоті ключі") Дніпропетровська. У 16:00 тут розпочнеться всеношна, приурочена до престольного торжества і 5-ї річниці освячення храму.

26 Листопада до 12:00 ікона знаходитиметься в Іоанно-Златоустівськім храмі області під час Божественної літургії, яку очолить митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

У цей же день в 12:30 Плащаницю Божої Матері доставлять в Успенський собор (розташований біля "Нового центру"), де вона пробуде до 27 листопада. Для поклоніння святиня буде виставлена в нижньому Миколаївському храмі. Доступ до ікони цілодобовий.

Упродовж цих днів можна буде вклонитися святині. Безперервно біля ікони будуть читати акафісти Божої Матері і служити молебні за мир в Україні. Храми, де буде знаходитися ікона, будуть відкриті до останнього відвідувача. Закликаємо городян до порядку і пошани один до одного під час поклоніння великій святині.

Вранці 27 листопада після Божественної літургії чудотворна ікона відправиться до Єрусалиму.

Графік перебування святині в Дніпропетровській єпархії:

25 листопада, середа

13:00 – прибуття в Іоанно-Златоустівський храм смт. Ювілейне (ж / м «Золоті ключі»)
16:00 – всеношна.

26 листопада,четвер

8:00 – Божественна літургія в Іоанно-Златоустівськім храмі, яку очолить митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.
12:00 – проводи Плащаниці Пресвятої Богородиці з храму святителя Іоанна Златоуста в Успенський собор м. Дніпропетровська (пл. Дем'яна Бєдного 16).
12:30 – зустріч святині в Успенському соборі м Дніпропетровська. Для поклоніння святиня буде виставлена в нижньому Миколаївському храмі.
12: 30-16: 00 – молебні з акафісними читаннями Пресвятій Богородиці.
16:00 – всеношна в тому ж соборі.
18: 30-23: 50 – молебні з читанням акафісту Божої Матері.

27 листопада,п'ятниця

00: 00-06: 30 – молебні з акафісними читаннями Пресвятій Богородиці.
7:30 – Божественна Літургія в нижньому храмі Успенського собору м Дніпропетровська.
10:30 – проводи Плащаниці Пресвятої Богородиці в аеропорт м. Дніпропетровська

                          Прес-служба Дніпропетровської єпархії УПЦ

Юридические услуги