23 листопада на базі 27 державної пожежно-рятувальної частини Павлограда було проведено екскурсії для школярів п’ятих , шостих класів школи № 17.

Рятувальники ознайомили гостей з пожежною технікою та пожежним спорядженням, що знаходиться на озброєнні, а також показали пункт зв’язку частини, пояснили, що саме сюди надходять телефонні дзвінки за тривожним номером 101.


Під час заходу вогнеборці розповіли дітям про основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися у повсякденному житті, що необхідно робити у надзвичайних ситуаціях, роз’яснили основні правила поведінки у лісі та біля водоймищ.

Вручили пам’ятки та листівки на теми: «Звернення Головного управління ДСНС в області до батьків», «Бережіть своє житло від пожеж», «Дії при аваріях пов’язаних з вибухами і пожежами», «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв».

По закінченні екскурсії кожен бажаючий міг приміряти бойовий одяг пожежного, шолом-маску, потримати в руках справжній пожежний ствол, посидіти за кермом бойового автомобіля та сфотографуватися на згадку.

Працівники ДСНС проводять такі пізнавальні заходи постійно для навчання дітей основам безпечного життя.

Юридические услуги