Центральна збагачувальна фабрика переступила 4-х мільйонний рубіж за обсягом переробки рядового вугілля з початку року.

Вугілля, збагачене на цій фабриці, постачається на п'ять українських ТЕС, які генерують електроенергію для сотень тисяч українців.

За підсумками всього минулого року було перероблено тільки 3800000 тонн вугілля. Завершити поточний рік фабрика розраховує з показником 4100000 тонн. Повідомляє прес-центр ДТЕК.

«Підвищити продуктивність фабрики вдалося завдяки масштабній модернізації, яку ДТЕК розпочав здійснювати на підприємстві у 2012 році. На сьогодні вже оновлена одна з двох секцій фабрики: встановлена нова високоефективна виробнича лінія для збагачення вугілля, розроблена за участю американської компанії СЕТСО. В результаті обсяг переробки рядового вугілля на ній збільшений з 2,1 млн т до 3,1 млн т. У 2015 році ДТЕК розпочав модернізацію і другої секції – встановлюється аналогічна лінія, обсяг переробки буде збільшений з 2,1 до 3,5 млн т», – йдеться в повідомленні.

Всі роботи по заміні обладнання проходять автономно, без зупинки вже реконструйованої секції.

Завершення проекту заплановано у серпні 2016 року: в результаті загальний обсяг збагачуваної фабрикою вугілля зросте в 1,6 рази – до 7 млн т. Загальний обсяг інвестицій ДТЕК у модернізацію фабрики – 485 млн грн.

«4 млн тонн переробленого вугілля в сьогоднішніх умовах кризи і нестабільності – це справжня перемога. Досягти цього показника вдалося завдяки завзятості та професіоналізму всіх працівників ЦЗФ, а також потужної інвестиційної підтримки компанії ДТЕК впродовж попередніх років. Зараз, в складних економічних умовах, ми теж не здаємо позицій, незважаючи на ряд складнощів, пов'язаних з поставками матеріалів та обладнання, – зазначив директор ДТЕК ЦЗФ Павлоградська Дмитро Голик.

Фабриці 41 рік, її обладнання вимагало заміни та модернізації. З урахуванням того, що шахти ДТЕК Павлоградвугілля з кожним роком нарощували обсяги вуглевидобутку, виникла необхідність у збільшенні обсягів збагачення «чорного золота».

Юридические услуги