ДТЕК Павлоградвугілля відвідала делегація фахівців Berlin Relations GmbH – компанії, яка в рамках мінських угод займається питаннями розвитку та євроінтеграції вугільної галузі України.

Німецькі експерти вивчили технічний стан шахти ім. Героїв Космосу однойменного шахтоуправління ДТЕК і відзначили його високий рівень, а також добре оцінили умови роботи гірників на цьому вугледобувному підприємстві.

Компанія Berlin Relations GmbH за дорученням Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках мінських домовленостей розробила проект з оцінки актуального технічного стану державних і приватних вугільних шахт України. Мета проекту – допомогти вугледобувним підприємствам вийти на їх максимальну потужність і тим самим сприяти забезпеченню енергонезалежності України. Для участі в проекті будуть відібрані найперспективніші вугільні підприємства.

Оцінку підприємств проводить гірник з багаторічним стажем, колишній керівник однієї з кращих німецьких шахт – доктор інженерних наук і керівник проекту Рольф Петрі. Петрі працює в енергетичному секторі України вже більше 10 років і не раз бував на підприємствах компанії ДТЕК. Знаючи потенціал компанії, міжнародний експерт прийняв рішення почати свою дослідницьку роботу саме з підприємств ДТЕК, а точніше з шахти ім. Героїв Космосу, яка на сьогодні є лідером України за темпами вуглевидобутку.

На шахті ім. Героїв Космосу керівнику міжнародного проекту показали нову підйомну вугільну машину, встановлену на шахті в 2014 році, вентустановки, реконструйовану в 2011 році, кабінет гірничого диспетчера шахти, оснащений сучасною технікою, яка дозволяє відображати всі процеси, що відбуваються в шахті.

Рольф Петрі, керівник проекту Berlin Relations GmbH:

«Я вже давно знайомий з підприємствами, які входять до складу компанії ДТЕК, і я можу відзначити, що всі вони мають дуже хороше технічне оснащення. Але, знаєте, на що я ще звернув увагу – це умови, які компанія створює для своїх робітників. Перше, що мене здивувало, це територія поверхні шахти, будівля АБК. Скрізь чисто, охайно, доглянуто. Ще я для себе відзначив, що на підприємствах компанії в основному задіяна вітчизняна техніка, що важливо для розвитку українського виробництва та економіки».

Директор ДТЕК шахтоуправління ім. Героїв Космосу Сасун Мкртчян розповів міжнародному експерту, як за останні 10 років у складі ДТЕК вдалося збільшити продуктивність шахти удвічі з 1500000 тонн вугілля на рік до 3 млн тонн. Також озвучив ті проблеми, які доводиться долати підприємству на сьогоднішній день.

Наступним етапом вивчення підприємства стане анкетування провідних фахівців шахти з метою поглибленого аналізу технічного стану вугледобувного підприємства.

ДТЕК веде активну співпрацю з компанією Berlin Relations GmbH. Один з наступних візитів групи експертів на підприємства ДТЕК запланований на грудень 2015 року. Представниками проекту також буде оцінений технічний стан деяких державних шахт.

Після аналізу компанія Berlin Relations GmbH прийме рішення, які шахти зможуть взяти участь у проекті з розвитку вугільної галузі України та покращенню рівня життя українських шахтарів і їх сімей.

Юридические услуги