Магазини АТБ не дотримуються домовленостей про те, що не торгуватимуть спиртним у нічний час.

Повідомив міський голова Анатолій Вершина.

«Років два тому АТБ написали лист із проханням працювати цілодобово із умовою, що спиртними напоями не торгуватимуть . Ми їм дозволили. Декілька місяців вони дотримувались цієї домовленості, а потім почали торгувати спиртним», –  сказав Анатолій Вершина.

Своє рішення про дозвіл на цілодобову роботу АТБ міськвиконком відмінив. Але торгова мережа подала на суд і виграла його. Міськвиконком готує зустрічний позов.

Під час засідання міськвиконкому вирішили також активніше взятись за вирішення проблеми із продажем спиртного неповнолітнім та його розпиття у громадських місцях.

Коментарі   

0 # Анатолий Хилинский 26.11.2015, 18:32
Хочется напомнить Анатолию Алексеевичу Вершине ст.№19 Конституции Украины :
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Потому АТБ и выиграло суд, что в решения павлоградского исполкома не соответствует существующему законодательство. Бороться надо с тем, что в законе прописано. А это с самогоноварением, изготовлением фальсифицированных алкогольных и табачных изделий и их продаже. А так же продаже алкоголя и табака несовершеннолетним. А так всё это на рэкет смахивает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата