Павлоградськими правоохоронцями затримано групу осіб, які скоїли розбійний напад, після чого викрали потерпілу.

Злочинцями виявились четверо раніше судимих молодиків віком від 24-х до 35-ти років. Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

«Досудовим слідством встановлено, що 5-го вересня 2015 року 24-річний гр. Т., дізнавшись, що вдома у родини знаходяться гроші, вирішив заволодіти чужим майном. Згодом він зустрівся зі своїми знайомими та звернувся до них з пропозицією спільно вчинити розбійний напад та заволодіти коштами. Чоловіки згодилися на пропозицію», – йдеться в повідомленні.

Того ж дня, приблизно о 22-15 , зловмисники прибули до місця мешкання потерпілих, на вул. Суворова у Павлограді, попередньо розподіливши між собою ролі.

Один із злочинців повинен був знаходитись на вулиці та стежити за ситуацією, другий мав знаходитись у транспортному засобі та тримати його напоготові, щоб максимально швидко зникнути з місця скоєння злочину. Ще двоє злочинців, розбивши вікно, проникли до будинку, де вчинили розбійний напад на подружжя, спричинивши останнім тілесні ушкодження та заволодівши коштовностями потерпілих.

Коли зловмисники розбивали скло, на шум до будинку потерпілих почали збиратися сусіди. Щоб безперешкодного залишити місце злочину, злочинці, приставивши ніж до горла господарки, вивели її з будинку та посадили на заднє сидіння автомобіля, який до речі, перебував у розшуку. Насильно утримуючи жінку в транспортному засобі, зловмисники поїхали в напрямку Тернівки. Під час руху потерпілій на голову одягли мішок та весь час погрожували фізичною розправою.

Через декілька кілометрів, автомобіль на якому пересувались злочинці разом з викраденою жінкою, зламався. Зловмисникам довелось зупинитися та займатись його ремонтом. Потерпілій, скориставшись їх відволіканням, а також неосвітленим місцем, вдалось вибратися з машини та втекти додому.

25 листопада особам, за скоєння злочинів передбачених ч.3 ст. 187 та ч.2 ст. 146 КК України (розбійний напад поєднаний з проникненням у житло та за незаконне позбавлення волі або викрадення людини, за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого ) повідомлено про підозру.

Злочинцям обрано запобіжний засіб – тримання під вартою. На разі правоохоронці перевіряють причетність даної злочинної групи до скоєння аналогічних злочинів на території Дніпропетровської області.