У Павлограді проживає близько 21 тис неповнолітніх, із них 85 дітей-сиріт та 254 дитини, позбавлені батьківського піклування.

Окрім того, в місті проживає 157 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Всього на контролі у службі за справами дітей перебуває 700 дітей, із них 339 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Повідомила начальник відділу за справами неповнолітніх Надія Данильчук.

97% дітей облаштовані на виховання у сім’ї. На теперішній час в державних закладах утримується 7 дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Спостерігається позитивна тенденція до виведення дітей із інтернатних закладів. Цього року із інтернатів влаштовані на виховання в сім’ї 7 дітей. Жодна дитина не була влаштована до інтернату. Планується повністю перейти від інтернатної до сімейної форми виховання дітей», –  сказала Надія Данильчук.

Всього в Павлограді 13 прийомних сімей та 2 будинки сімейного типу , де виховується 36 дітей. До кінця року планується відкрити третій будинок сімейного типу.

Разом із тим, кількість дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги і захисту, зростає. Зростає жорстокість між однолітками та скоєння суїцидів. Не зменшується кількість дітей, які схильні до вживання шкідливих речовин.

 

Юридические услуги