Член Громадської Ради Павлограда Володимир Курдюков вважає дії секретаря міської ради неправомірними.

Суть позову полягає у тому, що секретар міської ради Євген Аматов не пустив на засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, сім’ї, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

До початку засідання Володимир Курдюков звернувся до голови комісії Наталії Лаппо і та дозволила йому бути присутнім на засіданні. Проте, секретар міської ради вирішив інакше.

«Секретар Павлоградської міської ради Аматов Євгеній Вадимович почав вимагати, щоб я залишив зсідання постійної комісії, з тих підстав що він не бажає щоб я знаходився в його кабінеті. Я йому повідомив що я є громадянин України і маю право, відповідно до регламенту Павлоградської міської ради, бути присутнім на засіданнях постійних комісій, крім того я є членом Громадської ради при Павлоградському міському виконавчому комітеті, і відповідно до положення Громадської ради також маю право на присутність на засіданнях постійних комісій Павлоградської міської ради. Однак ці доводи не подіяли і секретар Павлоградської міської ради Аматов Євгеній Вадимович почав підвищувати голос та кричати на мене щоб я залишив його кабінет та зсідання постійної комісії. Вважаю, що дії секретаря Павлоградської міської ради Аматова Євгенія Вадимовича, є неправомірними, так як відповідно до наведеного регламенту Павлоградської міської ради є ВІДКРИТИМИ та ГЛАСНИМИ, і він як секретар не може це не знати», – йдеться у позовній заяві.

 

Юридические услуги