26 листопада на базі 27 державної пожежно-рятувальної частини Павлограда проводились заняття школи підвищення оперативної майстерності.

На заході були присутні представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області: підполковник служби цивільного захисту Шиман Дмитро Олександрович та майор служби цивільного захисту Ніколаєнко Дмитро Миколайович.

Заняття складались із двох частин – теоретичної та практичної.Навчальний процес розпочався з шикування особового складу на фасаді частини та проведення стройового огляду.

Після цього розпочалась теоретична частина, під час якої начальницькому складу було повторно доведено вимоги «Статуту дій у надзвичайних ситуаціях», проводився розбір окремих пожеж та характерні помилки під час проведення цих навчань.

Під час практичної частини рятувальники гасили умовну пожежу.Особовим складом було відпрацьовано норматив 4.4 «Підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху» та «Оперативне розгортання від пожежної автоцистерни». Автоцистерну було встановлено на вододжерело та здійснено подачу водяних стволів А та Б на гасіння умовної пожежі.

Наприкінці занять було проведено шикування особового складу оперативної зони з підведенням підсумків.

Виконавши теоретичні та практичні вправи, рятувальники підтвердили свої професійні та силові якості.

 

Юридические услуги