Близько трьох тижнів тому у Дніпропетровській області було створено сьоме територіальне управління (з обслуговування Дніпропетровської та Запорізької областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.

За три тижні роботи співробітники підрозділу вилучили понад 62 кг наркотичних речовин. Повідомив начальник управління, підполковник поліції Олег Ягольник.

«За даний період співробітниками підрозділу було виявлено 47 наркозлочинів , з них 6 - у сфері легального обігу наркотиків. Також було вилучено понад 62 кг наркотичних речовин. Ліквідовано два канали поставки наркозасобів в Дніпропетровський регіон», – сказав Олег Ягольник.

Він також додав, що результати проведених робіт не обмежуються Дніпропетровською областю. Так, в Запорізькій області було вилучено 19 кг марихуани, в місті Запоріжжі – 5 кг марихуани, в Мелітополі та Бердянську – по 3 кг наркотичних речовин.

Для зв’язку із мешканцями області створена електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Повідомити інформацію можна також за т. (044) 254-97-30 або в соціальній мережі Facebook.

Юридические услуги