Минулої суботи підприємство «Павлоградсвітло» за вказівкою міського голови почало знімати державні прапори по вул. Дніпровській, котрі раніше придбали та розвішали місцеві активісти.

А уже у вівторок прапори знову почали з’являтись на стовпах.
Як пояснив сьогодні міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції, державні прапори зняли, бо вони були у поганому стані. Планували їх замінити на нові.

«Я вважаю, що державний прапор не може розтріпаний висіти на стовпі, заплутуватись у дроти. Я дав команду, аби порвані прапори зняли . Я був два тижні тому у Харкові і побачив там дуже естетичні державні прапори. Планую зробити так і в Павлограді. Кажуть , що патріоти вішали ці прапори. У 2014 році я з патріотами збирався і давав команду Сілічу, щоб вішали прапори , ніхто не може зараз вимірювати хто більший патріот і взагалі хто визначає хто патріот , а хто не патріот , у нього що посвідчення є, що він патріот. Я себе теж вважаю патріотом і патріотом свого міста і своєї країни. А депутати замість того, щоб писати в інтернеті, прийшли б до мене і запитали в чому справа», –  сказав Анатолій Вершина.

Він також додав, що зняті прапори, котрі у непоганому стані, пропорційно розвішають по Дніпровській.

Коли виготовлять нові та естетичні державні прапори, поки що невідомо. За повідомленням Анатолія Вершини, він уже дав відповідне доручення фінвідділу, культурі та міськсвітлу, аби відпрацювали це питання у терміновому порядку.

 

Юридические услуги