Міська рада і всі виконавчі служби працюватимуть максимально відкрито.

Таке пообіцяв сьогодні міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

«Буду намагатись строго виконувати те, що обіцяв і вимагати зі всіх служб. Будемо консультуватись із жителями. Намагатимусь робити все, щоб у нас працював і виконавчий комітет і міська рада і всі служби максимально відкрито, у нас секретів ніяких не буде ні в чому», – сказав міський голова.

Разом із тим, з приводу нещодавнього інциденту із членом Громадської Ради Володимиром Курдюковим (тоді секретар міської ради виставив його із засідання депутатської комісії) Анатолій Вершина сказав, що у нас багато різних Громадських організацій і мовляв, що ж тепер всіх їх пускати на засідання депутатських комісій.

Коментарі   

-1 # Васль 03.12.2015, 04:33
А не злаеться що Вершина сам собі протеріче з одного боку він каже що самий відкрмтий з другого не для всіх. Так відкрита влада чм ні? У чомуж відкритість у тому що відкритість тільки для своїх? Дуже схоже на брехню. А з Курдюковим теж нестиковочка виходить наскільки відомо з ФБ він був взагалі один і не з якоїсь гром.оргпнізації а з Громадської ради при міськвиконкому. Так що бреше Вершина і вуха не красніють.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги