Так вважає міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

«Я вважаю, що те, що зроблено – неправильно, бо цей шматочок дороги не вирішує проблему Полтавської в цілому. Ну якщо не було у нас грошей, щоб зробити капітальний ремонт всієї вулиці, то можна будо б зробимо якісний ямковий ремонт, вирівняти, заасфальтувати ями. А через рік, два зробити капітальний ремонт», – сказав Анатолій Вершина під час прес-конференції.

Він також додав, що найближчим часом планують замовити експертизу щодо якості виконаних по Полтавській. А потім цю експертизу направити замовнику – обласному ЖКГ.

«Я хотів би подивитись в очі тій людині, котра робила цей проект. Ми ж погоджувались із цим проектом. Такі проекти більше так будуть робитись. Якщо ми робимо капітальний ремонт вулиці, то туди повинно входити все. Чому ми проїжджу частину заасфальтували, а тротуар залишили , а освітлення , ливневки?», – зауважив Анатолій Вершина.

За його повідомленням, окрім Полтавської, подібних критичних об’єктів у місті є декілька: котельня в районі ПМЗ, водовід на селищі Залізничників, очисні споруди.
Матеріал за темою: Чому не працює нова котельня? Павлоградські депутати докопаються до істини

Юридические услуги