В рамках чергової ротації, до пункту постійної дислокації (у смт. Черкаське, Новомосковського району) сьогодні повернулись бійці 93 окремої механізованої бригади.

 На виїзді із міста в сторону Дніпропетровська павлоградці зустрічали своїх Героїв квітами, прапорами, жовто-блакитними кульками, солодощами.

 Вони дякували їм за наше мирне життя та скандуавли «Герої», «Дякуємо». Учні 15 і 16 школи пов’язали на руки бійцям жото-блакитні стрічки та подарували малюнки.

 Подякувала бійцям і заступник міського голови Аліса Рябова.

 Хлопці були розчулені такою зустріччю. Кажуть, що зараз вони забезпечені всим необхідним, але без моральної підтримки їм там було б дуже важко.

 Бійці розповідають, що побували вони в самих гарячих місцях, зокрема і в Донецькому аеропорту. Зараз мріють про зустріч із рідними. Кажуть, що вдома трохи відпочинуть, дехто планує повернутись до мирнї праці, а дехто каже, що декілька тижнів відпочине і знову повернеться на схід.

 Всі вони переконані, що ця неоголошена війна неодмінно завершиться нашою перемогою і за неї вони готові боротись до кінця.