Сьогодні Павлоградський міськрайонний суд не задовольнив позов лідера Павлоградської Самооборони Сергія Тищенка на неправомірні дії павлоградської поліції.

До суду Сергій звернувся із вимогою, аби палвоградські правоохоронці внесли його заяву до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Заява стосувалась неправомірних дій та маси порушень при обшуку його помешкання 7 жовтня 2015. Зокрема Сергій говорить про те, що люди, котрі здійснювали обшук, ніяк не представившись, вилучили у нього чимало особистих речей. Потім фактично викрали його і вивезли у невідомому напрямку. Це при тому, що він іде по справі в якості свідка.

Матеріал за темою: Сьогодні в Павлограді масово заарештовують патріотів (ВІДЕО)

На суді слідчий павлоградського відділу поліції пояснив, що заяву вони не реєстрували, бо він не вбачає у діях силовиків під час обшуків, ніяких правопорушень. Такої ж думки і прокурор. А заяву перенаправили до обласного слідчого управління, бо, мовляв, це вони займаються цією справою.

Сергій Тищенко вважає, що суд прийняв неправильне та упереджене рішення, бо правоохоронці зобов’язані були внести його заяву до ЄРДР і почати по ній досудове розслідування.

«Ухвала суду оскарженню не підлягає. Тому я зараз ще раз вивчу всі питання, що стосуються цієї справи і будемо намагатись боротись юридичним методами», – говорить Сергій Тищенко.

Заяви на неправомірні дії силовиків під час обшуків 7 жовтня подали четверо павлоградських активістів.