Останнім часом до мене надходить тривожна інформація, що я зі свідка можу бути перекваліфікований на підозрюваного за справою, за котрою зараз перебуває під слідством Ярослав Тарасенко. 

Тому хочу заявити наступне: можливо у мене знову будуть обшуки, можливо знову стосовно мене будуть слідчі дії. Хочу наголосити на тому, що в мене ані вдома, ані за місцем помешкання, ані за місцем роботи , ані в автомобілі немає ніяких заборонених речей. У мене немає речей, які можуть належати до злочину, тому що я законослухняний громадянин. Я не брав участі у жодному із тих епізодів, які зараз інкримінують Ярославу Тарасенку, за якими я зараз проходжу як свідок.

Мені сказав слідчий, що я проходжу поки-що , як свідок. Це слово мене дуже насторожило. Тому я хочу зробити заяву. Якщо найближчим часом у мене знову відбудеться обшук і щось знайдуть, скоріш за все те, чого у мене ніколи не було. 

Я заявляю про те, що щодня ходжу на роботу, не переховуюсь, нікуди не втікаю. І якщо раптом я зникну з поля зору , то це означає, що мене незаконно викрали для того, щоб проводити в подальшому якісь незаконні дії.

Справа, стосовно Ярослава Тарасенка, Павла Корзіннікова інших хлопців, які були зазначені в ухвалі суду, вона є чисто політичним замовленням . Тут в Павлограді ми, а саме ГФ «Павлоградська Самооборона», активісти Правого сектору своєю діяльністю почали заважати розповсюдженню наркотичних речовин, діяльності гральних автоматів і тільки із цією метою проти нас було відкрито карні справи.

І тільки із цією метою вони намагаються зараз зробити все , щоб нас, як активістів, не було в Павлограді найближчі декілька років. А тому мене намагаються залякати, Ярослава засудити. Це буде відбуватись із іншими активістами також.