На мітинг, котрий пройшов біля стін Павлоградського міськвиконкому, вийшли близько 1,5 тис шахтарів.

В руках вони тримали численні гасла : «Налог на пенсии - позор правительству!», «Нет рабскому Трудовому кодексу», «Мы за снижение тарифов на коммунальные услуги».

Щоправда далеко не всі шахтарі могли сказати, чому Трудовий кодекс вони вважають рабським і чому власне вони вийшли на мітинг.
Виступаючі говорили про те, що влада в Україні антинародна, що шахтарів хочуть знищити, що на шахтарську зарплату неможливо прожити, бо все забирає комуналка, а регресники не можуть на свої кошти якісно пролікуватись та оздоровитись.

Виступаючих підтримав міський голова Анатолій Вершина і пообіцяв, що відповідне звернення вони разом із шахтарями направлять у відповідні інстанції.

Страйкарі прийняли резолюцію мітинга, в котрій вимагали підвищити мінімальну зарплату, відмінити податок на пенсію, знизити тарифи на комунальні послуги, почати боротись із корупцією, відставки міністра палива та енергетики Володимира Демчишина та всього Кабінету міністрів разом із прем’єром.

Розійшлись на тому, що якщо влада не дослухається до їхніх вимог, то вийдуть на третій Майдан.

Подібні шахтарські мітинги пройшли в різних регіонах Україні.

Коментарі   

+1 # Иван 10.12.2015, 15:24
"аФтар" - этого текста - не зная сути проблемы в целом, не нужно писать всякую чушь... опять такими статьями обливаете грязью шахтеров...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Колян 10.12.2015, 21:55
Ваньок, и шо ж там неправильно изложено?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата