Сьогодні під час засідання Громадської ради Павлограда, секретар міської ради Євген Аматов вибачився перед членом Громадської ради Володимиром Курдюковим.

Інцидент між ними стався два тижні тому. Тоді секретар міської ради Євген Аматов не пустив на засідання постійно діючої депутатської комісії Володимира Курдюкова. Це при тому, що міська влада постійно декларує, що вона працює відкрито та прозоро.

Матеріал за темою: Член Громадської ради подав судовий позов на секретаря міської ради Павлограда

Сьогодні секретар міської ради спочатку намагався виправдати свою поведінку, але після того, як члени Громадської ради сказали , що він таки був не правий і запропонували визнати цей факт, Євген Аматов публічно вибачився.

Депутати пообіцяли, що тепер на засіданнях депутатських комісій членів Громадської ради ніхто не виганятиме. Засідання будуть відкритими. Виключенням будуть лише ті засідання, на котрих розглядатиметься інформація , що є конфіденційною.

 

Коментарі   

+1 # Вадим 10.12.2015, 21:27
Вважаю це перемога громадськості !!!!!! Коли це секретар Павлоградської міської ради перед кимось з громадськості вибачався?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Микола 10.12.2015, 22:09
Швидше - маленький крок в правильному напрямку. Перемога - це коли всі дії влади стануть прозорими і "пиляти" бюджет буде неможливо.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги