Найбільші теплопостачальні підприємства Дніпропетровської області не виконують свої договірні зобов'язання перед енергопостачальником та продовжують накопичувати заборгованість за спожиту електроенергію.

Сумарно їх борг перевищив 260 млн грн. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«У зв'язку з невиконанням гарантійних зобов'язань по оплаті боргів, як минулих, так і поточних років, енергопостачальна компанія змушена буде приміняти часткове і повне відключення підприємств-боржників відповідно до законодавства України», – йдеться в повідомленні.

Своєчасний початок опалювального сезону 2015-2016 в Дніпропетровській області був під загрозою через заборгованість теплопостачальних компаній за електроенергію.

Проте, незважаючи на наявну заборгованість, теплопостачальні компанії знову отримали електроенергію, поставка якої з травня 2015 була припинена, і опалювальний сезон в Дніпропетровській області розпочався вчасно. Але через тривале невиконання гарантій з оплати, кредит довіри до теплопостачальних компаніям вичерпаний.

У списку найбільших боржників і «Павлоградтеплоенерго» . На сьогоднішній день борг складає 3800000 грн. Рівень розрахунків у листопаді – 45,3%.

 

Юридические услуги