Злочинці проникли в офіс чорнобильців через вікно, зірвавши грати.

«Винесли всю оргтехніку, сейф, зламали його, забрали там трохи грошей було. Шкода, що пропали всі архівні документи, нагороди, всі фотографії, мемуари за 20 років роботи організації. Тоді всю ні дощ ішов. Папери розмокли і розлізлись . На флешці, котра зберігалась у сейфі, були копії документів . А тому все пропало. Зараз намагаємось все зібрати по шматочках, у кого, що є. Але звичайно уже повної картини не буде», – розповідає керівник організації Володимир Вовченко.

Пригода сталась у ніч із 26 на 27 листопада. На сьогоднішній день злочинці установлені. Ними виявились троє 16- річних підлітків. Награбоване вони уже встигли збути.

«Вони уже встигли все продати. А той, хто у них купив, теж продав комусь. А тепер каже, що я нічого не знаю. Ми хочемо звернутись через пресу до тих, хто купив крадене задешево. Нехай хоч інформацію повернуть, котра у комп’ютері зберігалась. Вона для нас дуже цінна. Нехай повернуть будь-яким способом, чи підкинуть інкогніто. Для нас це історія нашого руху, історія міста», – говорить Володимир Вовченко.

Він також відзначив, що офіс знаходиться на першому поверсі житлової багатоповерхівки і люди на верхніх поверхах чули, як відбувався процес викрадення, але правоохоронцям ніхто про це не повідомив.