Під приводом установлення вікон, злочинець заволодів коштами мешканки Павлограда.

10 грудня до чергової частини Павлоградського відділу поліції з письмовою заявою звернулась 57-річна місцева мешканка. Заявниця повідомила про те, що 30.10.2015 року невідома особа шляхом обману, під приводом укладання договору по встановленню вікон заволоділа грошовими коштами.

11 грудня під час проведення слідчо-розшукових заходів, правоохоронці установили, що злочин скоїв непрацюючий 40-річний житель Павлограда.

За даним фактом відомості внесено до ЄРДР за ознаками передбаченими ч.1 ст.190 КК України (шахрайство).

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням бути пильними і не довіряти стороннім особам.

Винахідливі шахраї ходять по дворах багатоповерхівок і пропонують людям придбати товар за відверто низькими цінами. В основному, жертвами шахраїв стають особи похилого віку. Злодії входять до них у довіру, запевняють у порядності своїх намірів. При укладенні усної угоди, однією з необхідних умов є передача грошей відразу.

Довірливі пенсіонери дуже радіють таким пропозиціям і відразу віддають гроші. Коли ж настає час домовленості, люди розуміють, що стали жертвою шахраїв.
У даному випадку єдина порада: спочатку товар (якість якого ви перевірите), а потім гроші. При цій вимозі шахраї втратять до вас інтерес.