Сьогодні в Павлограді розпочалось судове засідання за досить резонансною справою – загибелі літака ІЛ-76 14липня 2014 року.

Тоді загинуло 49 українських бійців.

Підозрюваним по цій справі проходить в.о. першого заступника начальника Генерального штабу Віктор Назаров. Йому інкримінують службове недбальство, що потягло масову загибель людей. На момент трагедії він виконував обов’язки начальника штабу Антитерористичної операції.

Сьогодні пройшло перше підготовче судове засідання. Воно відбулось при посиленій охороні силовиків. Поліцейські щільно стояли, починаючи із входу до суду і далі по коридорах, у приміщенні зали, де проходило засідання. Одна зала не вмістила всіх бажаючих побути на судовому процесі. Адже у цій справі багато потерпілих, чимало преси – столичної, обласної, регіональної, активісти . А тому всі, хто не зміг бути безпосередньо у залі , де проходило судове засідання , змогли подивитись його по монітору в іншій залі.

 

Спостерігали за судовим процесом і представники ОБСЄ. Потерпілі тримали в руках портрети загиблих рідних.
На початку засідання адвокат обвинувачуваного подав клопотання про відвід прокурора, оскільки той брав участь у цьому кримінального провадженні в якості слідчого. Але колегія суддів це клопотання не задовольнила.

Адвокат також заявив, що обвинувальний акт складений із порушеннями і підлягає поверненню прокурору.

«В обвинувальному акті відсутня конкретність того, що мені закидається. Не сказано яку статтю закону порушено. Цим самим порушені мої права на захист», – говорить обвинувачуваний генерал Віктор Назаров.

Він також додав, що не ознайомився іще із двома томами карної справи.

Порадившись у дорадчій кімнаті, колегія суддів прийняла рішення – наступне судове засідання провести 23 грудня о 10 год у приміщенні павлоградського міськрайонного суду.

Відеотрансляцію судового засідання можна побачити на сайті : court.gov.ua

Юридические услуги