Сьогодні до приміщення павлоградського міського суду прийшло більше десятка громадських активістів. Кажуть, що у такий спосіб вони вимагатимуть справедливого рішення суддів щодо покарання злочинців.

 Мова йде про убивство 27-річної Юлії Мартьяненко, котре сталось у ніч із 19 на 20 жовтня 2014, на селищі Хімзавод у Павлограді.

 «До нас звернулась мама та подруги убитої дівчини. Вони вважають, що в суді відбуваються неправомірні рішенні. До нас дійшла інформація про те, що чоловіка, котрий безпосередньо убивав дівчину, хочуть позбавити волі на 7 років із правом амністії. А жінку, котра є співучасницею убивці, хочуть покарати умовно. Ми з цим незгодні, бо наступним може бути кожен із нас. Це не політичні справи. Ми за справедливість, – каже активіст Юрій Марченко.

 Свою позицію активісти висловили у відеозверненні, котре розповсюдять у соцмережах.

 Подруга убитої Юлії розповідає, що у ту трагічну ніч, звинувачувана жінка була безпосередньою учасницею інциденту .

 «Ми з Юлею йшли в магазин і підійшли до банкомату. Тоді до нас підійшла жінка, перегородила нам дорогу і, погрожуючи, вимагала вивернути кишені. Я передала Юлі свій телефон і сказала, щоб вона відходила. Юля відійшла назад. А жінка ударила мене по голові і повалила на землю. У цей час, коли вона напала на мене, я чула як Юля кричала, звала на допомогу», – розповідає подруга убитої дівчини.

 Родичі та подруги убитої Юлії також розповідають, що звинувачувані під час судових засідань ведуть себе досить зухвало.