Такі плани має міська влада. Реалізувати задумане сподіваються за грантові кошти.

Програму щодо будівництва полігону твердих побутових відходів міський голова Анатолій Вершина презентував нещодавно у столиці. На даний час розглядається другий етап цієї програми. Перший етап місто уже пройшло. Якщо другий етап пройде успішно, то розпочнеться фінансування грантів і будівництво полігону. Проте, як запевнив міський голова, навіть якщо гранти нам не виділять, полігон все рівно будуватимуть.

«Полігон будемо будувати незалежно від того, потрапимо ми у цю програму чи ні. Звичайно, якщо потрапим, то зменшимо фінансування із бюджету на ці витрати», – сказав Анатолій Вершина.

Він також додав, що презентуватимуть проект корейцям, котрі планують приїхати в Павлоград. Презентують корейцям також і проект по будівництву індустріального парку на полігоні заводу ПМЗ.

Ще один проект по реконструкції тепломереж планується реалізувати за допомогою НЕФКО . В рамках цього проекту хочуть збудувати автономні котельні для бюджетних організацій. Окрім того, планується термомодернізувати 6 шкіл міста. На даний час процес термомодернізації завершується у 5-й школі Павлограда.

Довідка

Індустріальний парк — це спеціально організована для розміщення нових виробництв територія, забезпечена енергоносіями, інфраструктурою, необхідними адміністративно- правовими умовами.