На реалізацію  програми по підтримці сім'ї, молоді та спорту у 2016 році, депутати міської ради виділили 7 млн 219 тис грн.

У Павлограді проживає 33 тис молодих людей. Це становить майже третину населення міста. У чотирьох вищих навчальних закладах навчається 1975 студентів.

Станом на грудень 2015 в місті проживає 644 багатодітні сім’ї, в яких виховується 2 тис 609 дітей. 283 сім’ї опинились у складних життєвих обставинах.

Щодо спорту, то він у Павлограді на високому рівні. Повідомив начальник відділу по роботі із сім’єю, молоддю та спортом Олександр Дугін.

«У місті працюють 157 спортивних майданчики, 50 спортивних закладів. У 2015 році за рахунок коштів міського бюджету розпочато програму по навчанню дітей плаванню у водно-спортивному комплексі «Юність». У місті діє 43 види спорту. Щороку проводиться понад 250 спортивних заходів»,–  повідомив Олександр Дугін.

Він також додав, що всі спортивні заклади обладнані пандусами та доступні для тренувань людям із обмеженими фізичними можливостями. На базі ФСК ім. Шкуренка працюють два тренера, які проводять роботу із інвалідами.