Питання пільгового проїзду дітей-сиріт у міському транспорті підняв під час засідання міськвиконкому директор професійно-технічного ліцею Володимир Степаненко.


«Нас хвилює питання безкоштовного проїзду дітей-сиріт у міському транспорті. Є постанова Кабміну, де передбачений безкоштовний проїзд дітей-сиріт, але у списку пільговиків, котрі є у водіїв, ця категорія не значиться. Мені діти скаржаться, що водії не хочуть їх везти безкоштовно. Декотрі діти живуть на Хімзаводі, ПШС і прикро, що вони не можуть скористатись правом , яке їм надає держава», – говорить Володимир Степаненко.

Міський голова нарікає на те, що така ситуація пов'язана із тим, що із держбюджету мало виділяють  коштів на пільгові перевезення. У цьому році лише 1млн 600тис грн. А пільговиків у Павлограді 30 тис чоловік. 

Цілком можливо, що ситуація зміниться, коли перевізникам відшкодовуватимуть пільгові перевезення не із державного, а із місцевого бюджету. Така перспектива у 2016 році є. Хоча ...чи зможе міський бюджет у повній мірі відшкодовувати перевізникам всі пільгові перевезення? 

Довідка

Згідно постанови КМУ від 05.04.94 р. №226 діти-сироти та діти, які залишилися без опіки батьків і виховуються в школах-інтернатах мають право на безкоштовний проїзд на міських та приміських маршрутах.

Коментарі   

0 # Івлев 25.03.2017, 13:01
Херсонська обл. Я хочу дізнатися чи маю я право їздити на маршрутках безкоштовно як що я кругла сирота. І мені дали єдиний квиток щоб я ним користувався.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги