У гуртожитку професійного ліцею Павлограда проживає 21 сім’я переселенців. З метою економії енергоносіїв, всім бюджетним установам міста значно скорочують ліміти.

Це значить, що із нового року у гуртожитку декотрі приміщення доведеться відключити від опалення. Розповів директор ліцею Володимир Степаненко.

«На сьогоднішній день у мене постає питання про відключення від опалення із нового року декотрих приміщень у гуртожитку. Проблема у тому, що мені доведеться переселенців кудись переміщати, бо я не зможу забезпечити їх належними умовами. Пояснити цього переселенцям я не можу. Мені незрозуміло, як це питання має вирішуватись», – говорить Володимир Степаненко.

Він також додав, що раніше різні закордонні благодійні організації більше уваги звертали на проблему переселенців. Зараз допомога від них значно знизилась.

Міський голова Анатолій Вершина пообіцяв написати відповідні листи в обладміністрацію.

«Проблема переселенців – то не лише проблема міста. Ми надаємо всіляку допомогу і сприяння – виділяємо житло, датуємо утримання модульного містечка. Але держава теж не повинна забувати про них. І нам потрібно писати листи в обладміністрацію», – сказав Анатолій Вершина.

 

Юридические услуги