У подіях на Сході країни брали участь 25 тис бійців із Дніпроептровщини. Із них 10 тис демобілізувались.

Демобілізованим пропонують освоїти понад 160 нових професій. Серед спеціальностей, які користуються попитом – водій, оператор комп'ютерного набору, електрогазозварник, тракторист. Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На допомогу військовим – курси, організовані Центром допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації. На них можна вивчити англійську мову або засвоїти програмування . За партами вже побували близько 200 солдатів.

60 вакансій пропонують бійцям перевізники. Для тих, хто бажає сісти за кермо громадського транспорту, відкриті безкоштовні курси водіїв. Після навчання АТОшники отримають посвідчення категорії D і будуть працювати водіями маршруток. П'ятеро демобілізованих вже приступили до занять.

Щоб освоїти прогресивну спеціальність і успішно влаштуватися на роботу, достатньо звернутися в управління соцзахисту населення за місцем проживання.
Сприяють адаптації військових і безкоштовні оздоровчі курси. Їх можна пройти в різних здравницях України – від Дніпропетровської області до Львівської. У цьому році на курортах побували майже тисяча демобілізованих області.

Необхідну інформацію про післявоєнну адаптацію можна отримати в Центрі допомоги бійцям АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА.

Адреса: пр. Кірова, 1, (1-й поверх). Телефон: (056) 742-86-62. Центри діють і у всіх 22-х районах області.

Юридические услуги