Сьогодні у Павлограді 150 солдат-строковиків та контрактників військової частини 3024 склали присягу на вірність народу України.

Захід проходив урочисто на Соборному майдані Павлограда.


Під час прийняття присяги були присутні батьки, рідні військовиків. Сьогодні вони зможуть побути із ними – солдат відпускають у місто.

Рух транспорту у цей час в районі Соборного майдану був перекритий. Посилені також були заходи безпеки. За порядком слідкували військові, котрі вишикувались по периметру, та озброєні спецпризначенці.


Із 150 солдат, котрі склали сьогодні присягу, 30 павлоградців. Всі вони пішли на службу за контрактом.

Решта – із різних областей України. В цілому ж кількість тих, хто бажає служити за контрактом зараз збільшується. Покращився також і морально-психологічний та фізичний стан юнаків. Розповів tv-news.dp.ua заступник командира по роботі із особовим складом підполковник Юрій Лісняк.

«Зараз чимало солдат по завершенню строкової служби залишаються служити за контрактом. Перейти на контрактну службу солдати можуть після трьох місяців строкової служби. Тоді вони отримують зарплату і забезпечуються житлом у гуртожитку. Молоде поповнення зараз більш підготовлене фізично і морально. Моральна стійкість, патріотизм на значно кращому рівні , аніж це було минулих років. Це пов’язано із подіями в Україні. Хлопці розуміють яка ситуація зараз у країні і патріотичні почуття у них на значно вищому рівні. Та і виховна робота у школах відчувається», – розповів Юрій Лісняк.

Він також додав , що зараз значно покращилось матеріально-технічне забезпечення віськової частини. Віськовики отримали нову сучасну бойову техніку.
До речі у військову частину солдат повезли на новеньких військових автомобілях.

 

Юридические услуги