Сьогодні на селищі Шахтобудівників у Павлограді відкрився найбільший на Дніпропетровщині опорний пункт поліції.

Відкриття пройшло урочисто. Не обійшлося без нардепа та його помічника. Працівників поліції рясно окропив свяченою водою священник Спаса-Нерукотворного образа Кафедрального собору.

Пункт обслуговуватиме мікрорайон ПШС, села Карабинівка, Троїцьке, Булахівка, Новоолександрівка, Кочережки, Межирічі. Щодня на цілодобове чергування заступатимуть 4-5 правоохоорнці. Їм допомагатисуть і представники Самооброни. У розпорядженні поліціянтів два автомобілі.

Опорний пункт знаходиться на першому поверсі житлової багатоповерхівки. Він обладнувався за рахунок волонтерів, підприємців, небайдужих громадян. Планується що решта пунктів обладнають за рахунок державного бюджету.

«Є техніка, інтернет – все необхідне для виконання службових обов’язків. У нас буде два автомобілі спеціально обладнані для пересування при поганих погодніх умовах. Поки що обладнали одну кімнату. Планується відремонтувати ще дві. Одну – для прийому їжі, другу– для відпочинку. Але будемо шукати можливість розширити площі. Поки що експериментально запускаємо це приміщення. Ми поспішали відкритись до Новорічних свят, аби розвантажити чергову частину і посилено патрулювати вулиці у Новорічні та Різдвяні свята», – сказав начальник павлоградського відділу поліції Олег Малинога.

Він також пообіцяв, що допомогу надаватимуть всім, хто її потребує. Навіть якщо ця допомога не відноситься безпосередньо до компетенції поліції.

У Павлограді має бути 5 опорних пунктів поліції із розрахунку один пункт на 15-20 тис населення.
Прийом громадяни здійснюватимуть за графіком.

Звертатись до чергового опорного пункту можна за т. 066-0725112, 20-29-99

До речі

Опорний пункт розмістився поруч із славнозвісним «злачним місцем» на селищі. Мешканці селища такому сусідству раді. Кажуть, що можливо тепер біля цього торгового закладу буде спокійніше.