Волинські автомайданівці, котрі потрапили в ДТП у Павлоградському районі, знову збираються в дорогу.

Вчора активісти ГО «Автомайдан України» , які везли новорічні подарунки для воїнів АТО, потрапили в ДТП у Павлоградському районі.

«На слизькій дорозі нас занесло на зустрічну смугу. І ми вимушені були вирулювати у кювет. В буса відірвались два задніх колеса. На щастя, уникнули зіткнення із деревом. Ніхто із людей не постраждав. Нас четверо чоловік», – розповів tv-news.dp.ua волонтер, активіст «Автомайдану» Олександр Теплюк.

За словами Олександра впоратись із ситуацією їм допомагали багато людей – волонтери, МНС-ники, патрульна служба. Працівники МНС Павлограда допомогли перевантажити подарунки в інший автомобіль і організували приїзд автокрана. Автобус автомайданівців доставили у Дніпропетровськ. Активістів же павлоградські волонтери розмістили на ночівлю у готелі. А уже сьогодні маршруткою вони добрались до Дніпропетровська. 

«Зараз ми перевантажуємо подарунки у великий автомобіль і уже сьогодні на ньому ж поїдемо в зону АТО. А наш бус тим часом будуть ремонтувати. До Нового року встигнемо», – повідомив Олександр.

Новорічні подарунки для бійців збирали мешканці Луцька.

«На центральній площі Луцька ми виставили бус і люди активно зносили, хто що міг. Дуже допомогли парафіяни церков, в школах також збирали, всі люди допомагали . Це продукти харчування, солодощі, різні новорічні подарунки», – розповів автомайданівець.

Допомагав активістам також і екс-кандидат у мери Павлограда Євген Терехов.

Джерело фото: ІА «Волинські новини»

 

 

 

Юридические услуги