Сьогодні в Павлограді поховали 25-річного Володимира Скоропада, котрий нещодавно демобілізувався із зони АТО.

Володимир служив в зенітно-артилерійському взводі 93-ї бригади. Його застрелили у Павлограді. Це сталось увечері , 26 грудня.

Матеріал за темою: У Павлограді чоловік вчинив самосуд над своїми кривдниками

Поховали Володимира зі всіма військовими почестями на центральному кладовищі міста.

Тим часом обставини , при котрих застрелили 25-річного Володимира та поранили його товариша обростають різними версіями. За офіційною версією поліції «у районі Сільмага біля одного з магазинів Павлограда між двома потерпілими та 39-річним чоловіком виникла сварка, яка у подальшому переросла у бійку. В ході бійки товариші відібрали у супротивника мобільний телефон та зникли з місця пригоди у невідомому напрямку».

Далі чоловік (до речі, волонтер)пішов додому взяв рушницю, догнав своїх кривдників та вистрілив у них із мисливської рушниці. Один із розстріляних помер у лікарні , інший у важкому стані знаходиться у реанімаційному відділенні міської лікарні.

За неофіційною версією, чоловік мав намір використати рушницю для того, щоб затримати своїх кривдників до приїзду поліції. А стріляти почав, бо ті стали чинити опір. Таку версію озвучив знайомий волонтера. За іншою неофіційною версією, ніякої бійки між ними не було. Чоловік догнав потерпілих і стріляв їм у спину. А потім ще й бив прикладом по голові. Таку версію озвучують родичі убитого бійця, посилаючись на відео із камер спостереження в районі  «Куража».

Що насправді і сталось того трагічного вечора з’ясовують правоохоронці. Вони відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Підозрюваний знаходиться під вартою.