У новорічну ніч ув'язненим дозволено дивитися телевізор всю ніч, а 1 січня спати скільки їм захочеться, але не пізніше, ніж до обіду.

Про це розповів головний спеціаліст (у зв'язках їх ЗМІ та громадськістю) управління ДПтС України в Дніпропетровській області підполковник внутрішньої служби Ярослав Костюченко.

«31 грудня у виправних установах пройдуть найрізноманітніші заходи, буде охоплена практично вся аудиторія і враховані всі можливі і дозволені режимом утримання засуджених. Будуть лекції, і бесіди, зустрічі з громадськими діячами, також заплановані концерти художньої самодіяльності, ялинка, оголошення святкового наказу про заохочення за підсумками року »,–- розповів Ярослав Костюченко.

Щодо нелегальної сторони святкування Нового року, то тут родичі засуджених намагаються прикрасити їх новорічний відпочинок алкоголем та іншими забороненими речовинами.

«Засуджені, і ті, хто їх підтримує на волі, намагаються прикрасити їх свято алкоголем, наркотиками та іншими забороненими речовинами і предметами. Щоб не допустити потрапляння алкоголю, наркотиків, мобільних телефонів, колючих, ріжучих предметів на територію місць позбавлення волі, пенітенціарні установи завчасно переводяться на посилений варіант несіння служби. Проводиться посилене патрулювання прилеглої території з метою запобігання перекидання заборонених предметів. Паралельно з цим йде роз'яснювальна робота, робота з психологами », – сказав Ярослав Костюченко.

Він також додав, що напередодні новорічних свят в дніпропетровське СІЗО намагалися передати 17 л алкоголю (коньяк і горілка). Спиртні напої були розфасовані в пляшки фабричного виробництва з під газованих напоїв.

Юридические услуги