Тепер павлоградцям не потрібно буде їхати у Дніпропетровськ чи Київ, аби зробити детальне та глибоке обстеження.

Сучасна європейська клініка з інноваційними технологіями відкрилась у  Павлограді. Вона розміщується по вул. Дніпровській, в районі школи №12. Клініка має потужну сучасну діагностичну апаратуру, поліклінічне відділення та денний стаціонар.

Будівництво та оснащення такої клініки стало можливим завдяки інвесторам – павлоградським та закордонним. Міжнародними партнерами стали одна із клініки Малазії та радник міністра охорони здоров’я Польщі.

«Свій досвід ми постійно переймаємо у міжнародних партнерів, котрий збираємось втілювати у Павлограді», – говорить головний лікар клініки Сергій Крижанівський.

У клініці працюватимуть фахівці із Дніпропетровська, Івано-Франківська, Павлограда. Всі вони пройшли відповідні співбесіди і були запропоновані інвесторами. Залучатимуть і зарубіжних консультантів.

Обіцяють, що ціни на медичні послуги будуть цілком доступними для людей із середнім достатком, дешевші ніж на такі ж обстеження у Дніпропетровську. Власники клініки запевняють, що їхня основна мета – не заробляння грошей , а створення якісного продукту, ефективне медичне обслуговування.

На базі клініки планують також проводити реабілітацію та лікування бійців АТО. До речі , співвласники (брати Кондрачуки) і зараз активно допомагають бійцям.

Детальніше про можливості клініки, її обладнання , методи лікування головний лікар пообіцяв розповісти після Новорічних свят, організувавши прес-конференцію для журналістів.

 

Юридические услуги