Павлоградські активісти, ГФ «Павлоградська Самооборна», «Павлоградське підпілля», представники поліції та всі, хто був учасником чи свідком масових бійок у нічному клубі «Платинум» провели прес-конференцію.

Зокрема розповіли про події 3 січня, котрі викликали чимало обговорень у соцмережах і  резонанс. На конференцію були запрошені також і представники нічного клубу «Платинум», але ті не явились.

Бійки у нічному клубі — подія не із рідких. Як виявилось, за минулий рік там лише офіційно зареєстровано 6 масових бійок. І уже декілька бійок сталось у цьому році.

3 січня 2016 активісти та ГФ «Павлоградська самооборона» сумісно із поліцією вирішили покласти край такій ситуації у нічному клубі.

«До нас звернувся потерпілий, і ми відреагували», — кажуть активісти.

«Ситуація набула великого резонансу, тому що небайдужі громадяни, небайдужі активісти відгукнулись на прохання хлопця, який був побитий і прийшли 3 січня о 22 год до нічного клубу і вже потім розгортались всі події. Якби громадяни, які потерпіли насилля, частіше звертались до громадськості, до працівників поліції відразу на місці, то таких фактів було б значно менше», — вважає керівник ГФ «Павлоградська самооброна» Сергій Тищенко.

Він також додав, що у цій конкретній ситуації правоохоронці спрацювали досить оперативно та професійно і упродовж короткого часу затримали правопорушника. Про що свідчить і відео подій у нічному клубі.

За повідомленням заступника начальника павлоградського відділу поліції Володимира Барашева , дане правовопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 125 Карного Кодексу України. Проводяться слідчі дії. З приводу ж подальшої роботи «Платинума», то його долю вирішуватиме міська влада.

«За даним фактом ми будемо направляти подання на міськвиконком. Візьмемо всю цю інформацію за 2015 рік і направимо на міськвиконком для подальшого розгляду щодо функціонування даного закладу», — сказав Володимир Барашев.