В усьому винна погода – то дощ, то сніг, то коливання температур.

«Наше основне завдання – не допустити збою у роботі громадського транспорту. Аварій немає, заторів немає, транспорт працює за графіком, всі вчасно доїздять до місця призначення. Із цим завданням ми справляємось», – говорить керівник КП «Затишне місто» Олександр Снаткін.

Він також додав, що для посипання доріг використовується спеціальна суміш проти ожеледиці:

«Її не видно, але вона працює, бо там є сіль. Утворилась каша. Її не можна прибрати, бо прибереться і суміш і це буде «мартишкін труд». Посипаємо також шлаком, його вдавили в дорогу і не видно».

На розчистці доріг працюють дві посипочні машини, трактор, котрий розвозить суміш, автогрейдер, міні- трактор. Кажуть, що працюють уночі, аби на ранок забезпечити роботу транспорту. Для розчистки доріг техніки вистачає. Бракує двірників. Їх всього 30 на все місто. А тому охопити відразу все місто не в змозі.

«Люди не сидять, вони працюють, але не все ми можемо. Потрібно допомагати. Допомагати мають і приватні підприємства, за котрими закріплена територія», – зауважують комунальники.

Довідка

У штаті КП «Затишне місто» працює 156 чоловік, 28 – адміністративно-управлінський апарат. На обслуговуванні комунального підприємства знаходиться 367 км доріг, 160 зупинок громадського транспорту.