Притулок для тварин у Павлограді не відповідає ніяким ні санітарним, ні організаційним вимогам.

Утримувати там тварин – то знущання над чотирилапими. Вважає керівник КП «Затишне місто» Олександр Снаткін.

«Потрібно збудувати нормальний цивілізований притулок із ветеринарною допомогою, із штатом відповідних спеціалістів. Зараз там нелюдські умови», – каже Олександр Снаткін.

Він також додав, що коли притулок перейде у відомство «Затишного міста», то вони зможуть витрачати на нього бюджетні кошти. Зараз виділити кошти Громадській організації їм не дозволяє законодавство. Готові навіть взяти у штат 6-7 працівників, котрі працюватимуть у притулку.

Волонтери ж побоюються, що коли притулок перейде у відомство «Затишного міста», то тварин будуть просто знищувати. Їх лякає крематор, котрий придбало підприємство.

«Крематор нам потрібен для того, щоб утилізувати здохлих собак, чи тих, котрих збила машина. Крематор у притулку потрібен за санітарними нормами. Я люблю тварин, ми не збираємось знищувати чи утримувати їх у нелюдських умовах. Ну що вони зараз можуть дати тваринам у такому стані», – каже Олександр Снаткін.

Зараз вони обдумають концепцію облаштування притулку для тварин і запропонують її на обговорення депутатам міської ради. Подумають скільки там потрібно будиночків, вольєрів, вивчать досвід інших країн щодо облаштування таких притулків. Можливо вдасться залучити кошти іноземних інвесторів.

Нагадаємо, що минулого року члени Громадської організації захисту тварин «Віддані друзі» мітингували проти жахливих умов утримання тварин у притулку. 

 

Юридические услуги