У перший день старого Нового року павлоградські журналісти побували на екскурсії у нещодавно відкритій Міжнародній інноваційній клініці.

Зазирнули у кожен кабінет. Все, що бачили,фотографували , фільмували , а декотрі апарати навіть випробували на собі. Екскурсію провів головний лікар клініки Сергій Крижановський.

«Якість, доступна ціна, сучасні технології – під таким девізом працює наша клініка», – розповідає головний лікар.

В ході екскурсії журналісти переконались, що лікар таки має рацію. Просторі світлі коридори, кабінети,сучасне суперобладання, привітні медичні працівники, ніяких черг – все це мало чим нагадує лікарні у звичному для нас їх вигляді. Сучасні діагностичні апарати у кожному кабінеті – МРТ, УЗД, колькоскоп, дерматоскоп, апарати для діагностики неврологічних, травматологічних, урологічних захворювань.

Одним словом , сучасні інноваційні технології для діагностики та лікування всіх органів і тканин людського організму. Декотрих медичних апаратів лише декілька на всю Україну, декотрі є і в Павлограді, але їх можливість значно нижча. Наприклад, на апараті УЗД (ультразвукового дослідження) можна досить точно обстежити практично всі органи людини. Для цього прилад оснащений спеціальними датчиками.

«Приладу такого класу у Павлограді немає. УЗД технології дуже розвинені у світі і все більше розвиваються, бо кожен спеціаліст може обстежити пацієнта без проблем», – розповідає Сергій Крижановський.

Обстеження на такому апараті в межах доступного –120-140 грн, обстеження на апараті МРТ – 645 грн (у Дніпропетровську в середньому 800 грн). Кажуть, що орієнтувались на середні по місту ціни.

Медичні спеціалісти у клініці проходили спеціальний відбір.

«Перш ніж взяти людину, ми дивимось як вона працює з апаратами, які у неї здібності, вміння, знання. Це гарні спеціалісти. Окрім того цих людей ми маємо намір і далі навчати. Ми їх відправляємо на стажування і за кордон теж», – розповідає лікар.

При потребі залучатимуть для консультацій і закордонних спеціалістів за допомогою телемедицини.

Клініка має потужну сучасну діагностичну апаратуру, поліклінічне відділення та денний стаціонар. Є також і дитяче відділення.

Міжнародна інноваційна клініка знаходиться по вул. Дніпровська, 243 а (район 12-ї школи), тел. 050- 40 00 731