Прес-конференція за підсумками роботи шахт Павлоградвугілля пройшла сьогодні в адміністративному приміщенні підприємства.

Генеральний диреткор Павлоградвугілля Сергій Воронін розповів про досягнення підприємства , проблеми, плани на наступний рік.

В цілому підприємство успішно пройшло 2015 рік, недивлячись на труднощі. Всі показники по видобутку вугілля виконані. Всі шахти повністю укомплектовані людьми, обладнанням. Існує навіть черга із бажаючих потрапити у штат підприємства.

Відзначив також, що компанівя ДТЕК виділяє значні кошти на безпеку праці. І це дало результат – травматизм на підприємстві зменшився. Розповів також про допомогу пегіону у вирішенні соціальних ипитань в рамках програми соцального партнерства.

Наостанку зауважив також, що інколи журналісти неправильно висвітлюють події стосовно роботи підприємства, зокрема про шахтарські страйки.
У другій частині прес-конференції Сергій Воронін відповів на запитання журналістів і наголосив на тому, що вони завжди відкриті для спілкування.