Тренінг із медіаграмотності пройшов у Павлограді минулими вихідними.

Маніпуляції та фейки у друкованих медіа, соцмережах, телебаченні. За якими ознаками їх можна розпізнати? Яким джерелам інформації можна довіряти? Як перевірити правдивість інформації? Відповіді на ці запитання вчились шукати учасники тренінгу. Адже тема медіаграмотності зараз особливо актуальна.
Тренінг пройшов досить активно і цікаво.


Тренер Катерина Петренко підготувала відповідні відеосюжети, наочний матеріал. Присутні аналізували інформаційний матеріал, вчились відрізняти інформацію від пропаганди та як не піддаватись зомбуванню.

«Війна рано чи пізно скінчиться, а інформаційна війна залишиться і нам потрібно вчитись жити у цьому середовищі, бути медіаграмотними, вміти відрізняти правду від відвертої брехні, не піддаватись маніпуляціям», – говорить Катерина Петренко.

Наступні тренінги пройдуть із вівторка, 19 січня, по суботу, 23 січня.

Більше інформації можна прочитати у спільноті на Facebook «Павлоград медіаграмотний».

Довідково

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada) у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake.
Мета проекту – посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації, підвищення обізнаності в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.