Недивлячись на всі складнощі, котрі існують у країні, у 2015 році підприємства ДТЕК Павлоградвугілля добились успіхів у видобутку вугілля, вдосконалили матеріально-технічну базу та виплатили всі податки.

Про це розповів під час прес-конференції генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін.

За підсумками 2015 року шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули 18 млн 200 тис тонн вугілля.

Серед найуспішніших Сергій Воронін назвав чотири шахтоуправління: Першотравенське, Павлоградське, Тернівське та Героїв Космосу. Особливо відзначилось ШУ Героїв Космосу. Гірники підприємства видобули рекордну кількість вугілля серед шахтоуправлінь не лише Павлоградвугілля, а всієї України.

Окрім того, у 2015 вдалось реалізувати декілька важливих проектів: на шахті Павлоградська повністю замінені вентилятори, підйомні машини, приведено в порядок кабельне господарство, зроблений конвеєрний міст; замінені два вентилятори на шахті Тернівська. На даний час на завершальному етапі ще один серйозний проект – будівництво блока №3 шахти Ювілейна.

«Це, по суті, нова шахта. Зараз там завершується будівництво надшахтного приміщення, його герметизація і я думаю, щ о Дня шахтаря ми повністю запустимо цей блок в експлуатацію. Ця шахта була самою неперспективною. Вона повинна була закритись у 2006 році. Там вичерпано всі запаси. Ми прорізали додаткові запаси. Туди потрібно доставити і людей, і матеріали, і обладнання, дати повітря. Ми завершуємо будівництво цієї свердловини», – сказав Сергій Воронін.

На будівництво свердловини було виділено майже 300 млн грн. В минулому році реалізовано майже 50 млн.

Сергій Воронін також відзначив, що у 2015 році ДТЕК Павлоградвугілля перерахувало в цілому 4 млрд 126 млн грн. податків (у 2014 році – 2 млрд 500 млн грн) .
Павлограду дісталось 156,7 млн грн, Тернівці – понад 87 млн , Першотравенську – 73,6 млн грн. Павлоградському району – 281 млн , Петропавлівському району – 71,1 млн грн.