Сьогодні на Вовчій було досить людно. Після освячення води у річці, люди масово занурились в ополонку.

Купались у крижаній воді і молодь, і люди старшого віку, чоловіки та жінки. Дехто робить це вперше і кажуть , що не шкодують , бо відчуття просто неймовірні. Чимало людей купаються на Водохреща щорічно. Кажуть, що жодного разу після такого екстремального купання не захворіли. Люди вірять,що водохресне купання у річці додасть їм здоров’я та очистить від гріхів.

На річці дві ополонки, одна у формі хреста . Вона зроблена спеціально для водохресного купання , інша – звичайна. Вона тут уже давно. У ній щодня купаються любителі моржування. 

На всяк випадок на березі річки чергує швидка та МНС-ники.

Рятувальники розгорнули намет, розтопили пічку і після купання люди можуть зігрітись, але без гарячого чаю.На чай коштів не виділено.

Користуючись нагодою, рятувальники роздали людям пам'ятки із правилами безпечної поведінки на льоду, на воді та  безпеки у побуті.

На щастя купання проходить спокійно, без ніяких надзвичайних ситуацій. 

«Я уже упродовж 5 років чергую на водохрещенських купаннях і на моїй пам’яті ніяких надзвичайних подій ніколи не було. Нікому не ставало зле, нікому не знадобилась допомога швидкої», – розповів tv-news.dp.ua начальник управління із надзвичайних ситуацій Олександр Миславський.

Людно було сьогодні і на церковних подвір’ях. Люди освячували воду.

Біля церкви можна було придбати різні сухі трави, зв’язані у пучки.

«Ця трава захищає від нечистого духа у хаті, ця позбавляє від головного болю, ця додає бадьорості», – припрошують покупців торгівці.

Підвезли до церкви і свою водичку підприємці. Але якщо в магазині така вода коштує 6 грн за 5 л, то у святковий день ціни збільшились удвічі – 12 грн.

До речі, у Дніпропетровську не обійшлось без пригод. На Воронцовському пляжі в ополонку упав оператор місцевого телеканалу із камерою.

А на Монастирському острові прорубувати ополонку не довелось. Річка у цьому місці не покрилась кригою.

Всього в обласному центрі обладнали 73 місця для водохрещенського купання.