Шановні наші читачі!
Інтернет-порталу tv-news.dp.ua – єдиному україномовному ЗМІ (серед друкованих та електронних) у Західному Донбасі – виповнюється вже рік.

Сьогодні нас читають не лише в Україні, а і в США, Канаді, Великобританії, Португалії, Німеччині, Польщі, Аргентині. Наступного року плануємо розширити коло своїх читачів і кореспондентську мережу, висвітлювати події, які відбулися не лише в Західному Донбасі, а і в інших регіонах України.

Сьогодні ми починаємо роботу на каналі You Tube, який теж називається tv-news.dp.ua. Пропонуємо вам першу програму – інтерв’ю з відомою в Павлограді і Україні жінкою, бійцем батальйону «Донбас» Людмилою Калініною.

Відразу приносимо вибачення за технічні погрішності – вони присутні на початку практично будь-якого процесу. А також за наші обмежені технічні можливості, які, поки що, дещо відстають від наших творчих задумів через обмежений фінансовий ресурс. Впевнені, що це – тимчасово. Успішний розвиток нашого сайту неможливий без вашої підтримки. Тому, ми запрошуємо до співпраці рекламодавців і спонсорів – підтримайте український Західний Донбас.

Якщо ви стали свідками якоїсь події, яку вдалося зняти на відео або сфотографувати, надсилайте відзняті матеріали на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з коротким описом того, що відбулося. Будемо дуже вдячні вам за допомогу.

  З повагою і найкращими побажаннями до кожного
 Тетяна Верба, головний редактор tv-news.dp.ua