Транспортний відділ міськвиконкому відреагував на звернення бійця АТО з приводу інциденту у міському транспорті маршрута №8 Павлограда.

Матеріал за темою: У Павлограді пасажир маршрутки розлютив водія посвідченням учасника АТО

Сьогодні у міськвиконкомі зібрались перевізники, транспортний відділ міськвиконкому, депутати міської ради. На засідання запросили також і бійця АТО – учасника інциденту.

Суть конфлікту перевізники звели до пільгових перевезень взагалі. Мовляв пільговиків зараз важко перевозити, бо ніхто не сплачує за такі перевезення. Вони це роблять за рахунок підприємства. З приводу ж того, що «Ты убиваєш моих русских братьев, а я должен тебя возить», то мовляв боєць сам спровокував водія на таку реакцію, бо у нього свій погляд і нічого тут зробити йому із юридичної точки зору неможливо. Окрім того, у водія передпенсійний вік і мама пристаріла….

І взагалі у них немає черги із бажаючих працювати водіями. Єдине, що перевізник може зробити, так це проводити із водіями щось на кшталт політінформації.

Такою відповіддю Владислав, боєць АТО, залишився незадоволений .

«Все зведено до взаємовідносин водія і пасажира. По суті, ми виявили неприхованого сепаратиста,а мені говорять про якість пільги, про те, як їм важко перевозити пільговиків. Адже суть конфлікту не у пільговому перевезенні. У мене рік волонтерства, рік армії. Я приїжджаю в рідне місто, а тут ворогів називають братами і кажуть, що я їх убиваю. Так може і до нещастя дійти – у воїна АТО дуже загостренне відчуття справедливості – він може або з водієм розібратись по-своєму , або сам повіситись . Моє питання не вирішено. Влада нічого не може зробити», – розповів tv-news.dp.ua Владислав.

Із відповідною заявою він уже звернувся до Служби Безпеки України.

 

Юридические услуги