Вручити судові повістки депутатам міської ради Павлограда сьогодні намагались судовий кур’єр у супроводі позивача та його адвоката.

Повістки принесли у загальний відділ Павлоградського міськвиконкому. Проте, там їх не прийняли, посилаючись на те, що депутати тут не працюють і не проживають.І порадили віднести повістки їм на роботу чи додому.

Як ми уже повідомляли член Громадської ради Володимир Курдюков подав судовий позов на секретаря міської ради Євгена Аматова. Привід для позову – секретар міської ради не пустив Володимира Курдюкова на засідання депутатської комісії.

Володимир Курдюков вважає, що дії Євгена Аматова є неправомірними, бо всі засідання , що відбуваються у міській раді є відкритими.

В якості третьої сторони по цій справі виступають депутати міської ради. На перше засідання депутати не явились. Вручити повістки депутатам уже двічі намагався судовий кур’єр. За повідомленням Володимира Курдюкова на цей раз вони прийшли разом із кур’єром, бо про це їх попросив суддя.

«До мене за допомогою звернувся суддя міськрасуду Гаврилов В.А. Суть питання у тому, що співробітники загального відділу Павлогралдського міськвиконкому без пояснення причин відмовили кур’єру суду у прийомі повісток для депутатів міської ради. Тому суддя, аби виконати норми законодавства, просить мене (Курдюкова В.В.) посприяти йому у врученні вказаних позовів та повісток павлоградським депутатам», – розповів Володимир Курдюков.

Адвокат позивача Вадим Губар вважає, що у міськвиконкомі повинні прийняти повістки, бо ніде в законі не сказано, що вони не мають права цього робити.

«Ніде в законі прямо не сказано, що у міськвиконкомі не мають права прийняти повістки до суду депутатам міської ради. А все, що не заборонено – дозволено », – вважає Вадим Губар.

Наступне судове засідання за цією справою призначено на 4 лютого.

 

Юридические услуги