У Павлограді створено ГО «Павлоградське об’єднання воїнів, учасників АТО і волонтерів “ПАТРІОТ».

Очолив об’єднання учасник АТО Валерій Тудвасєв.

З якою метою об’єднались та які завдання перед собою ставлять засновники організації розповіли сьогодні журналістам під час прес-конференції.

Серед пріоритетних напрямків – соціальна адаптація бійців АТО, допомога сім’ям загиблих бійців, волонтерська допомога, допомога у звільненні полонених бійців, військово-патріотичне виховання молоді.

Будуть також ініціювати прийняття депутатами міської ради спеціальної програми по підтримці бійців АТО, волонтерів, членів сімей загиблих воїнів.

Громадська організація «Об’єднання воїнів АТО та волонтерів » в Павлограді уже є. Засновники нового об’єднання кажуть, що вони один одному не заважатимуть, а навпаки співпрацюватимуть разом. І не лише із Павлоградською оргганізаціїєю, а такими ж об’єднаннями в інших містах України.

«Учасників АТО в Павлограді близько тисячі. Хлопці будуть іще повертатись. Ніхто їх насильно заганяти в об’єднання не буде. Можливо будуть утворюватись іще подібні організації. Ми готові з усіма співпрацювати», – розповідає керівник об’єднання Валерій Тудвасєв.

Кажуть, що ганятись за кількістю не будуть, головне – якість. В організацію братимуть лише тих, кого знають чи за кого можуть поручитись інші члени організації, лише патріотів своєї країни.

Звертатись можна за т. 066-3922988, 050-3218886 

Засновниками організації є 14 чоловік – бійці 93-ї, 25-ї бригади, батальйону МВС і ті , хто був в АТО в рядах Правого Сектору.